HAKKIMIZDABizim Hakkımızda

Sakka Dijital olarak; Google Partner ve Facebook Marketing Partner ünvanına sahip Türkiye’nin nadir ajansları arasında yer almaktayız. 2013 Yılında kurduğumuz Social Ajans markamızı 2023 yılında Sakka Dijital markası çatısı altında birleştirdik.

Kısa zamandaki başarımız ve müşterilerimizin duyduğu güven ile Google Partner 2016 Yılı En İyi Yükselen Ajans Ünvanını Kazandık.

HIRSLI MARKALAR İÇİN, GÜVENİLİR BİR ORTAK OLUYOR ve YENİLİKÇİ, DİKKAT ÇEKİCİ REKLAMLAR ÜRETEREK MARKANIZA DEĞER KATIYORUZ!


Kazanmak Üzerine İnşa Edilen Bir Kültüre Sahibiz!
Müşterilerimizin rekabette daha iyi performans göstermelerine yardımcı olma konusunda tutkuluyuz. 10 yılı aşkın deneyim ile büyümeyi hızlandırmak için inandığımız markalarla ortaklık yapıyoruz.

Partner ajans ünvanına sahip olmaktan ve müşterilerimizin büyümesine yardımcı olan teknoloji ve araçların ön saflarında yer almaktan gurur duyuyoruz.
Google Partner ünvanımız ile birlikte Google Türkiye- İrlanda ve Facebook Marketing Partner ünvanımız ile Facebook İrlanda ekiplerinin maksimum desteği ile hizmet sunuyoruz. Bizi diğer reklam ajanslarından ayıran bu özelliğimiz ile iş birlikteliğinde bulunduğumuz müşterilerimize maksimum destek sağlıyor, ilgili tüm konularda ayrıca danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Hizmet prensibi olarak %100 müşteri memnuniyetini prensip edinmiş 7/24 ulaşılabilir olmayı ve satış sonrası desteğin maksimum olarak sağlandığı bir yapı içerisinde yeni müşteri kazanımı elde etmek isterken mevcut müşterilerimiz ve partnerlerimiz ile uzun soluklu projelere imza atmayı ilke ediniyoruz. Sizin başarılı olmanız ve kazancınızın artması için çalışıyoruz. Biliyoruz ki siz kazandığınızda birlikte kazanacağız. Markanız büyüdükçe hacminiz büyüyecek ve biz de sizinle birlikte ekiplerimizi büyüteceğiz. Tamamen kazan kazan modelini benimseyen çalışma prensibimiz ile müşterilerimizin şirket oluşumları içerisinde reklam departmanı gibi hizmet vermemiz ve bizi şirket aileleri içerisinde görmeleri bizleri ziyadesi ile memnun etmekte ve performansımızı, motivasyonumuzu da yükseltmektedir.

Sakka Dijital olarak, yüzlerce marka ve sektörde elde ettiğimiz deneyim ile; analiz, raporlama ve uygulamadaki performansımız ile başarıyı yakalıyor, sektörün lider firmaları arasında görülme gururunu yaşıyoruz.

Markasına değer veren müşterilerimiz ile çalışmayı prensip edinerek, ortak bir başarı hikayesi oluşturmaktan heyecan ve gurur duyacağımız projelere imza atmak ilkesi ile; marka ve verimliliğini yükseltmek isteyen tüm müşterilerimizi heyecan ile buluşmak için bekliyoruz.Hala Karar

Vermediniz Mi?

Siz bu yazımızı incelerken potansiyel müşterileriniz dijital reklamlar ile rakiplerinizle iletişime geçiyor!

Gelin şimdi reklamlarınızı başlatarak müşterilerinizin sizi bulmasını sağlayalım!


Şimdi Bize Katılın >